Kancelaria Adwokacka Gdynia - Michał Gostkowski

faq

najczęściej zadawane pytania

Każda sprawa jest inna, wymaga indywidualnego podejścia, nieporównywalnego nakładu pracy i środków, więc za każdym razem i z każdym klientem indywidualnie uzgadniamy honorarium. Nigdy nie podejmujemy czynności bez poinformowania o kosztach jakie wiążą się z nimi po Państwa stronie. Zasady, którymi się kierujemy przy ustalaniu honorarium opisaliśmy w zakładce o nas.

Składając po raz pierwszy wizytę w naszej Kancelarii mają Państwo możliwość przedstawienia problemu, a my go analizujemy. W ramach pierwszej wizyty proponujemy możliwe rozwiązania, informujemy o kosztach jakie łączą się z nimi, ale to Państwo ostatecznie decydują czy powierzą nam prowadzenie sprawy.

 Szanując Państwa czas oraz mając na względzie wygodę klientów Kancelaria świadczy swoje usługi również w siedzibie klienta bądź lokalizacjach znacznie oddalonych od gdyńskiego biura Kancelarii. Nasza elastyczność i dbałość o jakość obsługi przekłada się także na możliwość umówienia spotkania poza regularnymi godzinami pracy biura.

Na stronie internetowej prezentowana jest tylko część naszej oferty. Kancelaria prowadzi kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu w celu szerszego zaprezentowania interesujących Państwa aspektów.

Kancelaria nie ma zwyczaju udzielania porad prawnych przez telefon, gdyż naruszałoby to zasadę rzetelności. W sytuacji gdy nie ma możliwości osobistego spotkania w Kancelarii lub u Klienta polecamy skorzystanie z porad on-line. Wystarczy się zarejestrować na naszej stronie i skorzystać z porad on-line w Panelu Klienta bądź skontaktować się poprzez formularz kontaktowy.

Już na pierwszym spotkaniu dowiedzą się Państwo o możliwych rozstrzygnięciach dla sprawy. Określenie wyniku podejmowanych działań jest jednym z pierwszych i podstawowych elementów współpracy. Już od samego początku staramy się w sposób profesjonalny dokonać analizy i oceny powierzonych spraw. W przypadku dużego stopnia złożoności i skomplikowania sprawy odpowiedź, co do możliwych scenariuszy prezentowana będzie po dokonanej analizie stanu prawnego.

Siedziba Kancelarii mieści się w Gdyni. Trójmiasto jest głównym miejscem naszej działalności. Najwięcej zleceń realizujemy dla Klientów z województwa pomorskiego jednakże nie stanowi dla nas problemu pomoc prawna w sprawach, które toczą się w innych miejscach na terenie Polski.

Wybierz najwygodniejszą dla Ciebie formę kontaktu z Kancelarią:

CHCĘ UMÓWIĆ SIĘ NA SPOTKANIE
CHCĘ POWIERZYĆ SWOJĄ SPRAWĘ KANCELARII
CHCĘ POROZMAWIAĆ TELEFONICZNIE Z ADWOKATEM
CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O OFERCIE KANCELARII
CHCĘ UZYSKAĆ PORADĘ ON-LINE
CHCĘ ZAMÓWIĆ BEZPŁATNĄ WYCENĘ USŁUGI /PORADY PRAWNEJ

E-kancelaria

Dzięki e-Kancelarii nasi Klienci mają dostęp do swoich spraw praktycznie z każdego miejsca i urządzenia będącego w zasięgu Internetu.


Dostęp do Panelu Klienta zapewnia:

 • wgląd do prowadzonych elektronicznie akt spraw, notatek oraz informacji o stanie spawy
 • otrzymywanie bieżących informacji o postępach w prowadzonej sprawie
 • otrzymywanie automatycznych przypomnień o terminach
 • wgląd do rozliczeń finansowych
 • możliwość odczytania i wydrukowania w każdym czasie potrzebnych dokumentów
 • zyfrowanie połączenia z serwerem gwarantujące zachowanie poufności i bezpieczeństwa danych przesyłanych drogą elektroniczną
 • oszczędność czasu oraz kosztów

Zarejestruj się aby otrzymać poradę on-line.


Zaoszczędź czas i pieniądze. Bez wychodzenia z domu. Bez kosztów dojazdu.


[ dowiedz się więcej ]

e-kancelaria

logowanie do panelu KlientaNie masz konta w naszym systemie?

Zarejestruj się

Zaufali nam

 • Kancelaria adwokacka Gdynia
 • Kancelaria prawna Gdynia
 • Prawnik Trójmiasto
 • Adwokat Trójmiasto
 • Kancelarie adwokackie Gdynia